Bannery - styl kolonialny i nie tylko. Meble to nie wszystko.

Banery reklamowe - nie tylko w interecie
Banery reklamowe w technice druku termotransferowego Baner jest równie skuteczną, jak efektowną formą reklamy zewnętrznej. Banery reklamowe można montować tak na ścianach budynków oraz na specjalnie przygotowanych do tego celu systemach wystawienniczych. a także stelażach. Banery wykonane w technologii cyfrowego druku solwentowego świetnie nadają się do ekspozycji na budynkach, ze względu na swoją trwałość, jak i do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń.
Baner wyklejany również posiada oczkowane, zgrzewane brzegi. Sporządzone na materiałach poliestrowych banery reklamowe można prać oraz prasować, a także bez obaw wystawiać na działanie promieni słonecznych. Najnowocześniejsza technologia druku termotransferowego zapewnia praktycznie niezmienną jakość na conajmniej kilka lat.
Baner jako forma reklamy Baner to tania i skuteczna forma reklamy wizualnej. Banery wykonane w technologii cyfrowego druku solwentowego bardzo dobrze nadają się do ekspozycji na zewnątrz budynków, ze względu na swoją trwałość, jak i do ekspozycji wewnątrz wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Banery reklamowe można montować na ścianach budynków i na specjalnie przygotowanych do tego celu systemach wystawienniczych.